» اخبار گوناگون

yaraneh.amar.org.ir آخرین مهلت ثبت اطلاعات اقتصادی خانوارها

- اصلاح و ثبت اطلاعات اقتصادی خانوار آغاز شد :
از نخستین ساعات اولیه دوشنبه اول آذرماه به مدت ۴۵ روز سایت مرکز آمار ایران برای ورود اطلاعات مردم و نیز ثبت‌نام خانوارهای جا مانده از مراحل قبلی در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.
اصلاح و یا ثبت اطلاعات اقتصادی خانوار برای دریافت یارانه‌ها از امروز به مدت ۴۵ روز در سایت مرکز آمار ایران به آدرس www.amar.org.ir آغاز شد…

به گزارش خبرگزاری فارس، مرکز آمار ایران اعلام کرد: از نخستین ساعات اولیه دوشنبه اول آذرماه به مدت ۴۵ روز سایت مرکز آمار ایران برای ورود اطلاعات مردم و نیز ثبت‌نام خانوارهای جا مانده از مراحل قبلی در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

براساس این گزارش، این سایت مرکز آمار ایران برای ثبت خانوارهای جدید و نیز امکان اصلاح اطلاعات خانوارهای ثبت‌‌نام کرده در سال ۸۷ و ۸۹ فراهم شده است.

در این گزارش آمده است: با وارد کردن شماره ملی سرپرست خانوار که اطلاعات آن در سال ۸۷ وارد شده، براساس کد رهگیری ۱۰ رقمی که در برگه‌ای در اختیار مردم قرار دارد، اصلاحات انجام می‌شود.

خانوارهایی که در اردیبهشت سال ۸۹ اطلاعات اقتصادی خود را به صورت الکترونیکی و با رمز در اختیار خود وارد کرده‌اند، برای اصلاح هویتی افراد خانوار می‌توانند با همان رمز وارد شده و اقدام کنند.

در این گزارش آمده است: افرادی از خانوارها که ازدواج، طلاق، فوت و یا متولد شده‌اند، پیغام‌هایی توسط آن سایت در برابر اسم آنها ارسال می‌شود که شهروندان می‌توانند اصلاحات این اطلاعات را انجام دهند.

روابط عمومی مرکز آمار ایران اعلام کرد: خانوارهایی که تاکنون برای دریافت یارانه به هیچ عنوان ثبت‌نام نکرده‌اند، می‌توانند وارد سامانه مرکز آمار ایران به نشانی yaraneh.amar.org.ir شوند و اطلاعات هویتی و اقتصاد خانوار خود را وارد کنند و این اطلاعات به فواصل هر هفته یا هر ۱۰ روز به وزارت رفاه و تأمین اجتماعی ارسال می‌شود، تا مردم بتوانند با ورود در سایت refahi.ir نسبت به اعلام شماره حساب سرپرست خانوار برای دریافت یارانه نقدی اقدام کنند.

براساس این گزارش، سایت مرکز آمار از اول آذر ۸۹ تا ۱۵ دیماه به مدت ۴۵ روز در اختیار شهروندان قرار دارد و مردم برای ثبت و اصلاح اطلاعات هویتی خانوار عجله‌ای نداشته باشند.در مورد : می باشد.

  • نویسنده : داوود آنلاین
  • تاریخ ارسال مطلب : 23 نوامبر 2010