» عکس شخصیت ها

عکس های شهید مسعود علی محمدی

مگر دشمن از خواب بیدارمان کند! + تصاویری از شهید علیمحمدی

از شیطنت و سوءاستفاده برخی افراد و جریانات «فی قلوبهم مرض» در آن روزها که با توجه به فضای سیاسی سال گذشته در پی گل آلود کردن آب و گرفتن ماهی خود بودند که بگذریم، ولی انصافاً هیچ گاه فرصت دست نداد تا به درستی از مردانگی، بزرگی و خلوص این فرزند رشید این آب و خاک سخنی به میان بیاید تا شاید تلنگری بخوریم و دریابیم که از پس این همه به هم ریختگی و تفرقه، چه گوهر نابی را از دست داده ایم.

سردبیر «تابناک» ـ 22 دی ماه یک سال پیش بود که همان اول صبح، یکی از دوستان خبر داد که همین چند دقیقه پیش یک استاد فیزیک به نام مسعود علیمحمدی را جلوی در منزلش ترور کردند. بلافاصله از راه چند کانال موثق، خبر را پیگیر شدم و پس از آگاهی از درستی و چند و چون ماجراف خبر را روی خروجی سایت گذاردم.

یادم هست همان روز در رسانه های گوناگون در باب اینکه او که بود، چه گرایش سیاسی داشت، چه کسی او را ترور کرده و… مطالب زیاد و البته ضد و نقیضی منتشر شد، ولی شاید هیچ یک حق مطلب را درباره او به جا نیاورد تا همان گونه که بی نام و نشان زیسته بود، پس از شهادتش نیز بی نام و نشان بماند…

از شیطنت و سوءاستفاده برخی افراد و جریانات «فی قلوبهم مرض» در آن روزها که با توجه به فضای سیاسی سال گذشته در پی گل آلود کردن آب و گرفتن ماهی خود بودند که بگذریم، انصافاً هیچ گاه فرصت دست نداد تا به درستی از مردانگی، بزرگی و خلوص این فرزند رشید این آب و خاک سخنی به میان بیاید تا شاید تلنگری بخوریم و دریابیم که از پس این همه به هم ریختگی و تفرقه، چه گوهر نابی را از دست داده ایم.

گذشت؛ مثل برق و باد یک سال گذشت و ناگهان در صبح یک روز پاییزی دیگر ـ 8 آذر 89 ـ باز هم این دشمن بود که با ترور مردی دیگر از همان تبار دوباره به یادمان انداخت که هنوز هم در خوابیم و… تا اینکه همین چند روز پیش و پس از گذشت بیش از یک ماه از شهادت دکتر مجید شهریاری، سرانجام توانستیم با چند واسطه دکتر فریدون عباسی ـ که به خواست خدا از ترور جان سالم به در برد ـ را راضی کنیم که با ما بگوید آنچه را باید بگوید.

او در گفت و گویی مفصل با «تابناک» حرف ها و درددل های بسیاری کرد که انشاءالله پس از تنظیم، در یکی دو روز آینده آن را منتشر خواهیم کرد تا شاید این ناگفته ها، زوایای بیشتری از خون دل خوردن فرزندان رشید این آب و خاک که برای اعتلای ایران اسلامی جان خود را کف دست گرفته اند، برایمان روشن شود. اما فعلا به بهانه مراسم سالگرد شهادت دکتر مسعود علیمحمدی و چهلم شهادت دکتر مجید شهریاری، عکس هایی دیده نشده از دکتر علیمحمدی را منتشر می کنیم؛ با این امید و آرزو که روحش شاد باشد و راهش پر رهرو.

.

عکس, تصویر, عکس های شهید مسعود علی محمدی

عکس, تصویر, عکس های شهید مسعود علی محمدی

عکس, تصویر, عکس های شهید مسعود علی محمدی

عکس, تصویر, عکس های شهید مسعود علی محمدی

عکس, تصویر, عکس های شهید مسعود علی محمدی

عکس, تصویر, عکس های شهید مسعود علی محمدیدر مورد : می باشد.

  • نویسنده : داوود آنلاین
  • تاریخ ارسال مطلب : 11 ژانویه 2011